Proszę czekać...
zamknij

Przejdź do oferty Coniveo na maty ochronne

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Mata ochronna

Coniveo to firma, której specjalnością jest produkcja najwyższej jakości wykładzin obiektowych. Podczas kilkunastu lat istnienia naszej firmy udało nam się zrealizować ponad 6 tysięcy zleceń, które zawsze kończyły się sukcesem. W asortymencie naszej firmy znajdują się akcesoria podłogowe i dziesiątki różnych wykładzin.

W naszej ofercie jest mata ochronna, czyli bardzo praktyczny produkt oferujący znakomite możliwości ochronne pod wieloma względami. Taka mata jest bardzo dobra do takich rzeczy. Ochrona przez plamami, uszkodzeniami oraz porysowaniami – takie są zadań mat. Mogą one je wykonywać sprawnie i bez kłopotu. Oferujemy produkty w różnych kolorach oraz wersjach. Taka mata ochronna ma dużą wytrzymałość, dzięki której to nie będzie problemu z poradzeniem sobie z praktycznie każdym problemem i zarysowaniem które wystąpi w praktyce.

Szczegóły dotyczące naszej oferty, a także naszej firmy, znajdziecie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zapraszamy do jej odwiedzenia i do podjęcia współpracy.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź