Proszę czekać...
zamknij

Maty pod krzesła - oferta Coniveo

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Maty pod krzesła

Coniveo to przedsiębiorstwo cenione za produkcję wykładzin obiektowych, w czym zresztą jesteśmy jednymi z najlepszych w kraju. Na naszą korzyść z pewnością przemawia ponad 6 tysięcy wykonanych realizacji, które stały się naszym udziałem podczas ponad osiemnastu lat funkcjonowania w branży.

Każda podłoga ma swoje newralgiczne punkty. Jednym z najczęstszych jest miejscem przed biurkiem i stołem. Tutaj poruszamy krzesłami i najczęściej po pewnym czasie zaczynają pojawiać się zarysowania, plamy oraz odkształcenia. Jak tego uniknąć? Najlepiej jest postawić na bardzo efektywne i przydatne maty pod krzesła. Ten produkt świetnie sprawdzi się w tej roli, ponieważ ochroni naszą podłogę przed takimi czynnikami. Maty pod krzesła są atrakcyjne cenowo, mają dużo funkcjonalności i bardzo się przydają w praktyce.

Nasza oferta sklepowa to gwarancja zadowolenia i pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były długotrwałe i satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź