Proszę czekać...
zamknij

Montaż posadzek obiektowych - usługi dystrybutora Coniveo

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Montaż wykładzin

Coniveo to firma działająca na rynku wykładzin obiektowych. Zajmujemy się ich produkcją, a także dystrybucją. W skład naszych kompetencji wchodzi również montaż wykładzin i dystrybucja produktów innych, cenionych również poza granicami naszego kraju firm. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy spełnić oczekiwania wszystkich klientów i zagwarantować im doskonałą, bezkompromisową jakość.

Montaż wykładzin to jest rzecz na której znakomicie się znamy. Mamy świetne doświadczenie w tej kwestii. Możecie nam zaufać gdyż bardzo dobrze wiemy co robimy więc jest to rzeczywiście ważne. Znamy się na wszystkich szczegółach związanych z montażem wykładzin. Nasi specjaliści najpierw ocenią dokładnie charakter waszego zlecenia, a później przejdą do fachowych działań. W efekcie otrzymacie na koniec znakomicie świetnie zamontowaną wykładzinę. Będzie ona zamontowana dokładnie i solidnie no i oczywiście terminowo. Wszystkie informacje o procesie można znaleźć na stronie http://www.coniveo.com.pl/montaz-wykladzin.

Naszej firmie zaufały już setki klientów. Zachęcamy do dołączenia do tego grona.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź