Proszę czekać...
zamknij

Układanie posadzek - dystrybutora Coniveo

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Montaż wykładzin obiektowych

Coniveo to przedsiębiorstwo specjalizujące się w wykładzinach obiektowych. Nasza działalność opiera się na produkcji wykładzin, a także ich dystrybucji i montażu na życzenie klientów. Dzięki naszym specjalistom macie pewność, że zlecenie będzie wykonane należycie i z zachowaniem najwyższej jakości. Przekonali się o tym klienci w całym kraju, dla których wykonaliśmy już ponad 6 tysięcy realizacji.

Kompetencje naszej firmy są bardzo ważne. To one oraz ogromne doświadczenie oznaczają, że jesteśmy specjalistami od montażu wykładzin. Montaż wykładzin obiektowych to kwestia skomplikowana i wymagająca odpowiednich kompetencji. Znamy się bardzo dobrze na każdym detalu związanym z tą kwestią. Montujemy różne wykładziny w rozmaitych obiektach takich jak biura, hale oraz miejsca. Opłaca się postawić na naszą firmę ponieważ jest to gwarancja pewności efektów końcowych i najwyższej jakości.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości i wybrania usługi montażu wykładzin obiektowych.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź