Proszę czekać...
zamknij

Czyszczenie dywanów w obiektach budowlanych - usługi Coniveo

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Pranie dywanów

Generalne sprzątanie domu jest czynnością, którą nie każdy lubi wykonywać. Jest to jednocześnie rzecz, jaką należy robić regularnie, przynajmniej raz na kilka miesięcy.

W generalnym sprzątaniu pomieszczeń zamkniętych bardzo ważne jest to, aby również wyprać dywany, o ile znajdują się one w domach. Dywany bowiem, jeśli są świeże i czyste, wyglądają bardzo ładnie, ale jeśli zostaną zabrudzone, wpływa to negatywnie na cały efekt i wrażenie, jakie powstaje w pomieszczeniu.

Na stronie internetowej coniveo.com.pl można znaleźć ofertę prania dywanów. Zapraszamy do kontaktu z firmą i do wcześniejszych rezerwacji prania dywanów, ponieważ okres przedświąteczny jest tym, w którym firma ta ma bardzo dużo pracy.

Pranie dywanów prowadzone przez Coniveo przebiega według najwyższych standardów i jest wykonywane tylko i wyłącznie przez osoby, które w tym zakresie mają duże doświadczenie.

Więcej informacji na stronie www .

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź