Proszę czekać...
zamknij

Wykładziny do biur Tarkett : oferta dystrybutora Coniveo

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Tarkett

Sposobów na wyłożenie podłogi jest bardzo dużo. Jednak ci, którzy wiedzą, że podłoga będzie bardzo eksploatowana, bo na przykład znajduje się ona w biurze albo w sklepie, koniecznie powinni zainwestować w najlepsze, ale też w najbardziej wytrzymałe pomysły na podłogi. Do takich z pewnością należy Tarkett.

Firma Coniveo, która całą swoją ofertę handlową prezentuje na stronie internetowej www.coniveo.com.pl oferuje nie tylko sprzedaż nawierzchni podłogowej Tarkett, ale również jej montaż i późniejsze utrzymanie. Z oferty tej powinni skorzystać wszyscy, którym zależy na tym, aby podłoga nie tylko elegancko się prezentowała, ale aby również była wytrzymała, nie rysowała się i wytrzymała wszystkie trudy codziennego użytkowania w takich miejscach, jak biura, czy lokale użytkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tarkettu i jego montażu, jaką na swoich stronach prezentuje marka Coniveo. Warto, przez fakt na długą obecność na polskim rynku, zaufać tej firmie.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź