Proszę czekać...
zamknij

Taśmy podłogowe przeciw ślizganiu się

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Taśmy antypoślizgowe

Na stronie internetowej Coniveo istnieje możliwość zapoznania się z ofertą marki Coniveo, która jest jednym z liderów na polskim rynku w zakresie zajmowania się wystrojem podłóg. Firma ta ma swoje oddziały w kilku największych miastach naszego kraju. W ofercie firmy można znaleźć między innymi dobrej jakości taśmy antypoślizgowe, które służą do nalepiania na podłogi w miejscach, w których istnieje poważne ryzyko przewrócenia się z powodu śliskiej podłogi.

Firma jest jedynym w Polsce autoryzowanym dilerem taśm antypoślizgowych marki Gripper, która jest nie tylko europejskim, ale również światowym liderem w produkcji takich taśm. Nadają się one do nalepiania w wielu miejscach, ale przede wszystkim powinny być stosowane w lokalach użytkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą taśm antypoślizgowych, która zamieszczona została na stronie internetowej, której adres widnieje powyżej. Są one bardzo łatwe w montażu, a wysyłka do klienta jest realizowana natychmiast po opłaceniu zamówienia.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź