Proszę czekać...
zamknij

Podłogi przemysłowe, wycieraczki systemowe

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Wycieraczki

Na stronie internetowej coniveo.com.pl można zapoznać się z ofertą marki Coniveo, która za cel postawiła sobie stwarzanie najlepszych rozwiązań w zakresie utrzymania podłóg, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak też w pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak biura.

W ofercie tej firmy znajdują się również wycieraczki znanych firm produkujących takowe. Szczególnie powinny być one kładzione przy wejściach do pomieszczeń, w których chodzi się w tych samych butach, co na zewnątrz, a więc w biurach, sklepach i w innych miejscach pracy.

Zastosowanie wycieraczek ma duże uzasadnienie, szczególnie jeśli w pomieszczeniach położone są wykładziny, chodniki, czy dywany.

Dzięki nim bowiem dużo łatwiej jest utrzymać czystość w pomieszczeniu, co też przełoży się na wydatki a bieżące sprzątanie. Wycieraczki oferowane przez markę Coniveo zapewniają również większe bezpieczeństwo, ponieważ wytarte buty to buty mniej mokre, a tym samym bardziej odporne na poślizg. Przejdź do strony produktu.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź