Proszę czekać...
zamknij

Autoryzowany partner: wykładziny: w Warszawie

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Wykładziny

Jesteśmy dominującym dystrybutorem najlepszej jakości wykładzin. Działamy od wielu lat, podczas których nauczyliśmy się wszystkiego, czym teraz chcemy podzielić się z państwem. Kroczymy dumnie poprzez wykładziny najlepszej jakości, gdyż wiemy, że to, co produkujemy i sprzedajemy jest dobre.

Nasz magazyn jest zapełniony trzydziestoma tysiącami rożnych wykładzin, które mogą trafić do dowolnie wybranego obiektu. Firma, którą teraz prowadzimy była marzeniem naszego założyciela, dlatego wierzymy, że dzięki temu jej działalność nie skończy się szybko. Jest wielu ludzi, którzy poprzez działanie dla klientów wiążą swoje życie z tą branżą. Mamy zgraną ekipę pracowników montażowych oraz sprzedawców, którzy potrafią odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź