Proszę czekać...
zamknij

Wykładziny do pomieszczeń biurowych : oferta hurtownika Coniveo

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Wykładziny biurowe

Na stronie internetowej Coniveo można zapoznać się z ofertą wykładzin do biur od Coniveo. Firma ta ma między innymi do zaoferowania wykładziny biurowe. Od kilku lat coraz częściej pojawiają się w biurach wykładziny zamiast paneli, parkietu, czy innego sposobu udekorowania podłóg. Przyczyną tego jest fakt, że wykładziny biurowe po prostu lepiej się prezentują, niż jakakolwiek inny rodzaj nawierzchni na podłogę.

Przedstawiciele firmy Coniveo na swojej stronie internetowej sugerują, aby kłaść wykładziny biuro przede wszystkim w takich pomieszczeniach, jak gabinet prezesa, przedpokoje i korytarze, ale również wspólne przestrzenie, w których pracują zatrudnione osoby. Wykładziny biurowe dają komfort przytulności, co z kolei może przełożyć się na większą wydajność. Pracy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Coniveo i do odwiedzenia strony internetowej. Coniveo nie tylko oferuje sprzedaż wykładzin biurowych, ale również ich montaż, jak też późniejsze utrzymanie, w tym pranie. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź