Proszę czekać...
zamknij

Wykładziny hotelowe : oferta hurtownika Coniveo

Brak obrazka

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana w świecie wykładzin oraz mat marka, która wypracowała sobie miejsce na polskim rynku dzięki wysokiej jakości produktów, fachowej wiedzy sprzedawców oraz serwisowi prania dywanów oraz montażu wykładzin. Oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję wytrzymałości. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru wykładziny do pomieszczenia. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższe biuro Coniveo.

Wykładziny hotelowe

Strona internetowa www.coniveo.com.pl prezentuje ofertę warszawskiej firmy Coniveo. Firma ta zajmuje się już od wielu lat sprzedażą, montażem oraz czyszczeniem wykładzin. W swojej ofercie firma ma między innymi wykładziny hotelowe, dlatego jej oferta skierowana jest również do właścicieli hoteli oraz osób nimi zarządzających.

Właściciele ci dobrze zdają sobie sprawę z tego, że w hotelu musi być przyjemnie i przytulnie, ponieważ jest toi podstawowy warunek tego, ze goście będą chcieli tam przebywać i może też zdecydują się na powrót. Sposobem na zapewnienie tej przytulności jest nie tylko miła obsługa hotelu, ale również właściwe jego urządzenie.

W tym kontekście bardzo przydają się wykładziny hotelowe, które w tym momencie możemy polecić. Strona internetowa www.coniveo.com.pl oferuje wiele różnego rodzaju wykładzin hotelowych, z którymi warto się zapoznać. Można na tej stronie zamówić również montaż wykładzin hotelowych. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą marki Coniveo.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź