Proszę czekać...
zamknij

Nowoczesne hale stalowe w rolnictwie

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 02.10.2016

Firma MCM Project prowadzi działalność w branży budownictwa hal stalowych. Jej usługi koncentrują się przede wszystkim na kompleksowej budowie hal przemysłowych, produkcyjnych, usługowych, magazynowych, a nawet sportowych, dla rolnictwa oraz chłodni. Firma na każdym etapie realizacji projektów stosuje wyspecjalizowane systemy budowy. Zatrudnia kompetentnych ludzi. Pomaga klientom w pozyskiwaniu dotacji unijnych, by mogli zrealizować swoje inwestycje. Oferta usług MCM Project skierowana jest do klientów w Polsce i firm zagranicą.

Hale rolnicze

Patrząc na niektóre obiekty nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że może to być hala stalowa. Rozwiązanie to jest bardzo popularne, szczególnie w takich branżach jak przemysł czy rolnictwo. Jeśli chodzi o to drugie to warto wiedzieć, że budowa hal rolniczych jest bardzo prosta. Składają się one z modułów. Dzięki temu montaż jest bardzo prosty oraz znacznie bardziej szybszy niż w przypadku hal wykonanych w tradycyjnej technologii.

W przypadku hal rolniczych chodzi przede wszystkim o miejsce. Warto wiedzieć, że konstrukcje stalowe pozwalają na uzyskanie maksymalnej rozpiętości przy nie zastosowaniu ani jednego słupa podtrzymującego. Trzeba podkreślić to, że halę stalową można wybudować w niemal każdym miejscu. Ich konstrukcja jest niezwykle lekka. Nie musimy martwić się o to, że podłoże będzie zbyt grząskie, aby postawić na niej halę murowaną.

Budowa rolniczej hali ze stali nie wymaga również żadnych skomplikowanych prac budowlanych. Można również stworzyć bardziej skomplikowane konstrukcje. Nie muszą to być koniecznie parterowe obiekty, chociaż w przypadku branży rolniczej będzie to znacznie bardziej wygodne.

Jeśli planujesz budowę hali rolniczej, zapoznaj się z ofertą firmy MCM Project. Jest to ekspert w budowie hal stalowych. Więcej informacji znajdziesz w dziale: budowa hal rolniczych.

MCM Project Sp. z o.o.
Adres:
Elektronowa 8A
WWW:
Kod:
94-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
48 42 637 20 34
Fax:
48 42 637 20 39
Konstrukcje stalowe
GPS     N: 51° 44' 34"     E: 19° 25' 40"

Jak dojechać do firmy MCM Project?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 31.08.2016
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług dotyczących wód gruntowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług...
Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 06.04.2013
Riwal to firma, która posiada ogromne, bo kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży podnośników i podestów ruchomych. Zdobyliśmy uznanie i zbudowaliśmy silną markę w 16 krajach, a to...
Strona Pulako

Pulako

Dodano: 12.12.2014
Specjalizacja firmy PULAKO są posadzki przemysłowe. Nasza firma funkcjonuje w branży montażu posadzek przemysłowych już od 1997 roku. Możemy zagwarantować pełen profesjonalizm wykonywanych...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 20.07.2016

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie realizowania dla naszych klientów sprzedaży wykładzin. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam...

Pięknie ściany i ich kolory

Do pomalowania naszego pokoju niekoniecznie potrzeba ekipy budowlanej. Jeśli nie mamy do obsłużenia wielu ścian, wystarczy nam wałek oraz nieco wolnego czasu.

więcej

Jak malować farbą akrylową

Ekipa budowlana jest w stanie szybko to wykonać, lecz ty nie posiadasz doświadczenia, które pozwoli ci wykonać to bez popełniania błędów. Nie bój się jednak, bo dziś powiemy ci, jak nakładać farby akrylowe. A przy okazji dowiesz się, skąd się właściwie wzięły.

więcej

Maszyny i urządzenia transportowe w magazynach

Powierzchnie magazynowe muszą być odpowiednio wyposażone, aby móc jak najlepiej służyć firmom w procesie logistyki i dystrybucji. Bardzo istotnym elementem każdego magazynu, praktycznie bez względu na jego wielkość, są urządzenia i maszyny transportowe.

więcej