Proszę czekać...
zamknij

Stalowe konstrukcje dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestorów

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 02.10.2016

Firma MCM Project prowadzi działalność w branży budownictwa hal stalowych. Jej usługi koncentrują się przede wszystkim na kompleksowej budowie hal przemysłowych, produkcyjnych, usługowych, magazynowych, a nawet sportowych, dla rolnictwa oraz chłodni. Firma na każdym etapie realizacji projektów stosuje wyspecjalizowane systemy budowy. Zatrudnia kompetentnych ludzi. Pomaga klientom w pozyskiwaniu dotacji unijnych, by mogli zrealizować swoje inwestycje. Oferta usług MCM Project skierowana jest do klientów w Polsce i firm zagranicą.

Konstrukcje stalowe

Hale stalowe służą do bardzo różnych celów. Wśród nich znajdziemy hale o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, usługowym, sportowym, rolniczym. Są to obiekty dosyć kosztowne, ale za to solidne, trwałe i wytrzymałe. Znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych i przez długi czas nie wymagają żadnych remontów ani renowacji.

Wśród firm stawiających podobne obiekty wyróżnia się przedsiębiorstwo MCM Project. Tworzy ono konstrukcje stalowe hal już od siedemnastu lat, stawiając na solidne materiały, doświadczonych pracowników oraz dbałość o każdy etap budowy oraz o każdy szczegół konstrukcyjny.

Firma stara się połączyć dobrą jakość materiałów i usług z optymalnymi cenami. Stara się możliwie najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów, a podczas całego procesu realizacji budowy jest do ich dyspozycji, odpowiadając na wszelkiego rodzaju pytani i wątpliwości. Dlatego też można śmiało zaufać temu przedsiębiorstwu i powierzyć mu budowę stalowej hali. Z pewnością nie pożałujemy tej decyzji, gdyż jest to przedsiębiorstwo o doskonałych kwalifikacjach.

MCM Project zaprasza do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdują się wszelkie informacje dotyczące firmy oraz pełna oferta: konstrukcje stalowe hal.

MCM Project Sp. z o.o.
Adres:
Elektronowa 8A
WWW:
Kod:
94-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
48 42 637 20 34
Fax:
48 42 637 20 39
Konstrukcje stalowe
GPS     N: 51° 44' 34"     E: 19° 25' 40"

Jak dojechać do firmy MCM Project?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Sprzętbud

Sprzętbud

Dodano: 04.01.2013
To firma, która działa na rynku od 2004 roku. Specjalizuje się na rynku sprzętu budowlanego i przez cały czas swojego istnienia zdążyła nawiązać współpracę z wieloma znanymi producentami...
Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 31.08.2016
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług dotyczących wód gruntowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług...
Strona Pulako

Pulako

Dodano: 12.12.2014
Specjalizacja firmy PULAKO są posadzki przemysłowe. Nasza firma funkcjonuje w branży montażu posadzek przemysłowych już od 1997 roku. Możemy zagwarantować pełen profesjonalizm wykonywanych...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 20.07.2016

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie realizowania dla naszych klientów sprzedaży wykładzin. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam...

Pięknie ściany i ich kolory

Do pomalowania naszego pokoju niekoniecznie potrzeba ekipy budowlanej. Jeśli nie mamy do obsłużenia wielu ścian, wystarczy nam wałek oraz nieco wolnego czasu.

więcej

Jak malować farbą akrylową

Ekipa budowlana jest w stanie szybko to wykonać, lecz ty nie posiadasz doświadczenia, które pozwoli ci wykonać to bez popełniania błędów. Nie bój się jednak, bo dziś powiemy ci, jak nakładać farby akrylowe. A przy okazji dowiesz się, skąd się właściwie wzięły.

więcej

Maszyny i urządzenia transportowe w magazynach

Powierzchnie magazynowe muszą być odpowiednio wyposażone, aby móc jak najlepiej służyć firmom w procesie logistyki i dystrybucji. Bardzo istotnym elementem każdego magazynu, praktycznie bez względu na jego wielkość, są urządzenia i maszyny transportowe.

więcej