Proszę czekać...
zamknij

Podesty ruchome samojezdne Riwal Poland

Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 06.04.2013
Riwal to firma, która posiada ogromne, bo kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży podnośników i podestów ruchomych. Zdobyliśmy uznanie i zbudowaliśmy silną markę w 16 krajach, a to wszystko dzięki atrakcyjnej ofercie i profesjonalnym podejściu do klienta. Oferujemy sprzedaż nowych i używanych podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych, a także ich wynajem do określonych celów. Dbamy o jak najwyższą sprawność techniczną sprzętu, bezpieczeństwo korzystania z niego i szkolenia z zakresu jego obsługi.

Podesty ruchome samojezdne

Firma funkcjonuje w szesnastu krajach i ma około 13 000 maszyn budowlanych objętych oferta wynajmu.

Przedsiębiorstwo Riwal od wielu lat zajmuje się sprzedawaniem maszyn budowlanych, przez co jesteśmy w czołówce tego typu firm. Riwal gwarantuje pełne szkolenia z zakresu obsługi wszystkich urządzeń budowlanych, takich jak podesty ruchome samojezdne, czy innych. Jeśli poszukujecie specjalistycznego sprzętu, a Wasze wymagania są wygórowane, to na pewno traficie na to, czego szukaliście w ofercie Riwal.

Działamy tylko z uznanymi producentami maszyn, takimi jak: JLG, Holland Lift, czy MEC. Proponujemy wynajem doskonałego sprzętu, co sprawia, że inwestycja przebiega bezproblemowo. Najważniejsze, że pozwala to zaoszczędzić pieniądze, bardzo istotne podczas realizacji inwestycji w tym zakresie. Ponadto najemca zyskuje dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań kwestii maszyn budowlanych.

Riwal Holding Group BV
działa na obszarze całego państwa, oferując niezależnie od miejsca, zaplecze serwisowe. Naszemu doświadczeniu zaufało już wielu klientów, podczas realizacji nawet największych inwestycji. Zapraszamy do współpracy!
Riwal Poland Sp. z o.o. Centrala Rawa Mazowiecka
GPS     N: 51° 45' 12"     E: 20° 14' 29"

Jak dojechać do firmy Riwal Poland?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 02.10.2016

Firma MCM Project prowadzi działalność w branży budownictwa hal stalowych. Jej usługi koncentrują się przede wszystkim na kompleksowej budowie hal przemysłowych, produkcyjnych, usługowych,...

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 31.08.2016
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług dotyczących wód gruntowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług...
Strona Sprzętbud

Sprzętbud

Dodano: 04.01.2013
To firma, która działa na rynku od 2004 roku. Specjalizuje się na rynku sprzętu budowlanego i przez cały czas swojego istnienia zdążyła nawiązać współpracę z wieloma znanymi producentami...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 20.07.2016

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie realizowania dla naszych klientów sprzedaży wykładzin. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam...

Maszyny i urządzenia transportowe w magazynach

Powierzchnie magazynowe muszą być odpowiednio wyposażone, aby móc jak najlepiej służyć firmom w procesie logistyki i dystrybucji. Bardzo istotnym elementem każdego magazynu, praktycznie bez względu na jego wielkość, są urządzenia i maszyny transportowe.

więcej

Pięknie ściany i ich kolory

Do pomalowania naszego pokoju niekoniecznie potrzeba ekipy budowlanej. Jeśli nie mamy do obsłużenia wielu ścian, wystarczy nam wałek oraz nieco wolnego czasu.

więcej

Jak malować farbą akrylową

Ekipa budowlana jest w stanie szybko to wykonać, lecz ty nie posiadasz doświadczenia, które pozwoli ci wykonać to bez popełniania błędów. Nie bój się jednak, bo dziś powiemy ci, jak nakładać farby akrylowe. A przy okazji dowiesz się, skąd się właściwie wzięły.

więcej

wszystkie artykuły